Ślubowanie uczniów klasy I

Nasi najmłodsi uczniowie przez półtora miesiąca przygotowywali się do tego ważnego wydarzenia. Na zajęciach poznali już pierwsze literki, nauczyli się kilku piosenek, ale przede wszystkim bezpiecznie poczuli się w szkole. O tym wszystkim postanowili opowiedzieć podczas pierwszego swojego występu. Na uroczystość Ślubowania klas I przybyli rodzice i przedstawiciel zaprzyjaźnionego Koła Łowieckiego „Łowiec” z Łodzi oraz Rada Pedagogiczna i uczniowie naszej szkoły. Dzieciaki spisały się wspaniale. Ich występ był na bardzo wysokim poziomie. Po udanym przedstawieniu pani dyrektor Barbara Podolska dokonała aktu pasowania. Do grona naszych uczniów dołączyli: Cegiełka Miłosz Ciemieniewski Arek Ciemieniewski Jakub Derej Kamila Derej Klaudia Gawot Dominik Kaczanowska Magdalena Kiciak Julia Kuciapski Cyprian Maciejewska Julia Sawicka Magdalena Wiśniewska Wiktoria Wychowawcą klasy jest pani Katarzyna Stolińska Naszym najmłodszym kolegom życzymy wiele sukcesów i wytrwałości.