Bal gimnazjalny

Dnia 9 lutego 2013 roku odbył się bal gimnazjalny klas III gimnazjum Zespołu Szkół w Byszewie z udziałem Rady Pedagogicznej oraz rodziców. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17.00 prezentacją „Poloneza” w wykonaniu uczniów klasy IIIA i IIIB gimnazjum. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem układu, którego nauczyła nas p. Monika Szymaniak. Po słowach dyrektora szkoły oraz przedstawiciela rodziców i uroczystym wręczeniu kwiatów wszyscy zasiedli do stołów. Już po chwili rozpoczęła się zabawa do której przygrywał DJ LUZZAQ – Michał Majchrzak. Około godziny 21.00 rozpoczął się występ kabaretowy chłopców z klasy III A – Krzysztofa Gierańczyka, Pawła Żurawicza oraz Arkadiusza Witkowskiego. Nie zawiedli nas i rozbawili całą publiczność. Odbył się również wybór Króla i Królowej Balu wśród uczniów i nauczycieli. Zwyciężyli p. Monika Szymaniak i p. Jacek Gałka, spośród nauczycieli oraz Anna Bednarek i Krzysztof Gierańczyk wśród uczniów. Po części rozrywkowej w wyśmienitych humorach każdy z nas wrócił do zabawy. Bal zakończył się w dobrej atmosferze. Wszyscy zapamiętamy go do końca życia.