Wizytacja Księdza Biskupa

17 kwietnia Ksiądz Biskup Andrzej Franciszek Dziuba zawitał w progach naszej szkolnej wspólnoty. Wszyscy pracownicy oraz uczniowie naszej szkoły zebrali się w przepięknie udekorowanej przez panią Iwonkę Bieganowską sali gimnastycznej by przywitać Jego Ekscelencję.
Wizytę duszpasterza naszej diecezji rozpoczęła pani dyrektor, zaś po jej wystąpieniu miał miejsce krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży pod opieką pani Edyty Rożnowskiej. Uczniowie wyrecytowali wiersze przeplatane śpiewem przy akompaniamencie gitary. Po akademii ksiądz biskup wygłosił kilka ciepłych słów do wszystkich zgromadzonych oraz udzielił uroczystego błogosławieństwa.
Kolejnym punktem wizyty było spotkanie Jego Ekscelencji z Radą Pedagogiczną, które zakończyło wizytę Księdza Biskupa w naszej szkole. Jesteśmy wdzięczni Bogu za dar obecności wśród nas Księdza Biskupa Andrzeja Franciszka Dziuby. Dla wielu z nas ten czas łączył się z wielkim przeżyciem, nie tylko w charakterze zewnętrznym, ale także i duchowym.