Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14.10.2013r. w Zespole Szkół w Byszewie pod opieką Ewy Mikołajczyk, Moniki Kubiak i Wojciecha Onichimiuka odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej składająca się z dwóch części.
W pierwszej części odbyła się Gala Wręczenia Nauczycielskich Oskarów. Nauczyciele byli typowani w różnych kategoriach. Zwycięzcy zostali nagrodzeni statuetkami własnoręcznie robionymi przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Moniki Kubiak.
W drugiej części uczniowie klas pierwszych przedstawili scenki z życia szkoły, a także wiele wierszy i piosenek. Następnie uczniowie złożyli życzenia oraz wręczyli słodki upominek wszystkim pracownikom naszej szkoły.
Po przedstawieniu odbyło się ślubowanie połączone z otrzęsinami pierwszoklasistów przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas pierwszych brali udział w różnych konkursach wraz z wychowawcami.
Na zakończenie przedstawiciele klas pierwszych otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.