Szkolny konkurs plastyczny „Podróże Jana Pawła II”

Październik jest miesiącem, w którym w sposób szczególny wspominamy błogosławionego Jana Pawła II Papieża Polaka! W związku z tym, w szkole podstawowej został zorganizowany przez katechetę Edytę Rożnowską konkurs plastyczny „Podróże Jana Pawła II”. Był to konkurs dla wszystkich, którzy szukają śladów obecności Jana Pawła II w swoim życiu, życiu swojej rodziny, swojego miasta, Ojczyzny i świata. Konkurs miał na celu kultywowanie pamięci o Janie Pawle II, złożenie mu hołdu a także pobudzanie aktywności twórczej dzieci oraz promocja talentów.

Wśród zgłoszonych prac nagrodzeni zostali następujący uczniowie:

Klasy I –III:

Miejsce I –Kaźmierczak Szymon kl.I
Miejsce II – Dolat Andżelika kl.I
Miejsce III- Sawicka Magdalena kl. III
Wyróżnienia:
Szymon Iżyński kl.I
Alicja Pawlak kl.II
Julia Maciejewska kl.III

Klasy IV-VI:

Miejsce I – Rudkowska Ewelina kl.VI
Miejsce II- Szymańska Sandra kl.VI
Miejsce III- Mrówczyńska Anna kl.VI
Wyróżnienie: Kaźmierczak Mateusz kl.IV

GRATULUJEMY!!!