Dyskoteka andrzejkowa

Tradycyjnie, jak co roku w okolicach imienin Andrzeja w naszej szkole odbyła się dyskoteka obfitująca w przeróżne atrakcje. Zabawę rozpoczęli uczniowie szkoły podstawowej, dla których oprócz tańców Samorząd Uczniowski przygotował kilka niespodzianek. Nasi najmłodsi mogli m.in. wziąć udział w loterii fantowej oraz skorzystać z usług „zawodowych” wróżek. Ponadto mogli również sprawdzić swą odwagę oraz swe „stalowe nerwy” w „Sali Strachu” . Gimnazjaliści zaś szaleli w rytm skocznej muzyki, aż żal było przerywać tę wspaniałą zabawę….
Szczególne podziękowania za ogromny wkład i zaangażowanie w przygotowania do dyskoteki kieruję do: Sandry Szymańskiej, Marii Szubskiej, Eweliny Rudkowskiej, Anny Mrówczyńskiej, Pauliny Szczepaniak, Aleksandra Mordzaka, Kamila Kiciaka, Adama Szałkowskiego, Natalii Stolińskiej, Klaudii Orzeł, Justyny Łuczak.