Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Ja co roku w grudniu w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową. W tym roku zainteresowanie było przeogromne co nas bardzo cieszy i za co bardzo dziękujemy. Jury wybrało najładniejsze prace i członkowie zgodnie podjęli decyzję o wyróżnieniu wszystkich najlepszych prac bez przyznawania poszczególnych miejsc. Wyróżnione prace zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem oraz małym upominkiem.
Twórcami wyróżnionych prac byli:
Uczniowie klasy I:
Dolat Andżelika
Bobowska Gabriela
Iżyński Szymon
Kaźmierczak Szymon
Piasecki Gracjan
Uczniowie klasy II:
Antoniewicz Wiktoria
Ciemieniewska Michalina
Szatkowski Maciej
Uczniowie klasy III:
Derej Kamila
Kuciapski Cyprian
Maciejewska Julia
Uczniowie klasy IV:
Kaźmierczak Mateusz
Uczniowie klasy V:
Pisarkieiwcz Julia
Romańska Anna
Stolińka Natalia
Uczniowie klasy VI:
Mrówczyńska Anna
Rudkowska Ewelina
Siermińska Katarzyna
Szymańska Sandra