Szlachetna paczka

W minionym roku akcja „Szlachetna paczka” zawitała po raz drugi na teren kutnowski. Korzystając z okazji możliwości niesienia pomocy potrzebującym rodzinom z naszego najbliższego terenu Samorząd Uczniowski naszej szkoły pod opieką p. Edyty Rożnowskiej i p. Moniki Kubiak postanowił włączyć się w tę wspaniałą akcję. Wybraliśmy rodzinę, której jako brać uczniowska byliśmy w stanie w pełni pomóc. Nasi potrzebujący to – samotna mama i czwórka wychowywanych przez nią dzieci. Rodzina ta wyróżnia się szczególną skromnością, ich potrzeby były bardzo przyziemne. Mama zgłosiła zapotrzebowanie jedynie na pożywienie oraz środki czystości. Uczniowie naszej placówki wykazali się ogromnym sercem i jeszcze większą szczodrością. Zebraliśmy 26 paczek wypełnionych żywnością trwałą, słodyczami, zabawkami, wyrobami papierniczymi, garnkami, odzieżą oraz środkami czystości. Rodzina była równie przeszczęśliwa co zadziwiona widząc taki ogrom pomocy podarowanej im przez uczniów. Samorząd Uczniowski w imieniu własnym oraz obdarowanej rodziny pragnie z całego serca podziękować za każdy gest życzliwości:
– radzie pedagogicznej oraz uczniom Zespołu Szkół w Byszewie
– hurtowni „HURT-PAP”
– hurtowni „BIUROMAX”
– hurtowni „Owoce-warzywa; hurt-detal; eksport-import Joanna Kaźmierczak”
– składowi węgla „DOM-MIX”
– pani Aleksandrze Kozaneckiej.