Bal gimnazjalny

Dnia 18 stycznia 2014 roku odbył się bal gimnazjalny klas III gimnazjum Zespołu Szkół w Byszewie z udziałem Rady Pedagogicznej oraz rodziców. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17.00 prezentacją „Poloneza” w wykonaniu uczniów klasy IIIA i IIIB gimnazjum. Piękny układ tańca przygotowała wraz z młodzieżą p. Monika Szymaniak i p. Edyta Rożnowska. Dekorację sali przygotowała p. Iwona Bieganowska z pomocą p. Krzysztofa Olczaka. P. Danuta Nowak we współpracy z rodzicami zajęła się organizacją poczęstunku i dekorowaniem stołów. Podczas balu odbył się wybór Króla i Królowej Balu wśród uczniów i nauczycieli. Cały czas towarzyszyła uczestnikom wspaniała atmosfera. Dla naszych gimnazjalnych trzecioklasistów uroczystość ta była wspaniałym zakończeniem ostatniego półrocza w naszym zespole szkół.