Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

Tuż po feriach w dn. 06.02.2014r. w naszej szkole mieliśmy przyjemność bawić się na Balu Karnawałowo – Walentynkowym. W tym roku Bal miał nieco inną oprawę. Zabawę tradycyjnie rozpoczęły maluchy, jednak nie była to jedynie zabawa taneczna, lecz pląsy prowadzone przez panią Urszulę Pakułę. Rada Rodziców postanowiła w tym roku nieco inaczej urozmaicić najmłodszym czas i zaprosiła panią wodzirej, która poprowadziła zabawę. Maluchy szalały wraz z panią Ulą prawie dwie godziny biorąc udział w przeróżnych zabawach ruchowych przeplatanych skocznymi tańcami. Pani Ula urozmaicała zabawę śmiesznymi, kolorowymi rekwizytami, które jeszcze bardziej zachęcały dzieci do udziału w zabawie. Nasi najmłodsi wykończeni ale bardzo zadowoleni i we wspaniałych humorach zakończyli swoje harce ok. godz. 19:00
Następnie zabawę kontynuowali starsi uczniowie. Młodzież tradycyjnie bawiła się w rytm muzyki dyskotekowej i techno przeplatanej disco polo, którą starannie dobrał goszczący już u nas po raz kolejny DJ NICE. Dyskotekę uważamy za bardzo udaną i już nie możemy doczekać się następnej!