Dyskoteka Andrzejkowa

W dniu 27 listopada 2014r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Nasi uczniowie nie tylko mieli okazję pobawić się przy wspaniałej muzyce, o którą zadbał DJ NICE, ale także mogli oni skorzystać z mnóstwa innych atrakcji związanych z tradycjami andrzejkowymi. Pani Edyta Rożnowska przy współpracy samorządu uczniowskiego zorganizowała loterię fantową, gdzie każdy uczeń miał okazję wylosować jakiś drobiazg. Zadbała również o magiczny nastrój tego wieczoru w kąciku wróżb, w którym można było m.in. poznać imię swego przyszłego wybrańca czy też sprawdzić co mówi o nas data naszego urodzenia. Uczniowie mieli również możliwość nabycia pięknych, ozdobnych medalionów wykonanych przez nasze uczennice. Nowością na imprezie andrzejkowej były ciasteczka z wróżbą, które nie tylko pięknie wyglądały ale także wspaniale smakowały i dodatkowo zawierały często zabawne sentencje. Smakołyki zostały wykonane dzięki uprzejmości pani Małgosi Ambroziak przez naszych uczniów na zajęciach technicznych. O przepiękny wystrój naszej dyskotekowej sali zadbała pani Iwonka Bieganowska. Uczniowie chętnie korzystali ze wszystkich atrakcji oraz bawili się przy skocznej muzyce do późnych godzin wieczornych.
Za wszelką pomoc przy organizacji całej imprezy Samorząd Uczniowski pod opieką pani Edyty Rożnowskiej serdecznie dziękuje szczególnie paniom Małgorzacie Ambroziak i Iwonie Bieganowskiej oraz wszystkim uczniom, którzy aktywnie i dobrowolnie zaangażowali się w przygotowania! Dziękujemy!