Konkurs „Godło Polski Oczami Naszych Dzieci”

11 listopada jest dla Polaków szczególnym świętem, dlatego też w celu budowania w dzieciach poczucia więzi społecznej i emocjonalnej z narodem Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny dotyczący naszego godła narodowego. Zadaniem dzieci było przedstawienie naszego godła w najbardziej oryginalny sposób, zachowując jednocześnie szacunek do naszego narodowego znaku oraz jego oryginalny wzór.
W konkursie udział wzięli głównie uczniowie z II i III klasy szkoły podstawowej. Dostarczono sporą ilość prac, jednak jury wybrało te, które wykonane były niekonwencjonalnymi technikami plastycznymi.
W konkursie zostały przyznane następujące miejsca:
I miejsce – Iżyński Szymon kl.II
II miejsce – Lewandowska Julia kl.III, Paisecki Gracjan kl.II
III miejsce – Kaźmierczak Szymon kl.II, Ciemieniewska Michalina kl.III, Piotr Wasielewski kl.III
Wyróżnienie – Dolat Andżelika kl.II, Anielak Milena kl.III
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!