Konkurs recytatorski

17 grudnia 2014r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieczysławowie odbył się konkurs recytatorski pt. „Strofy o Bożym Narodzeniu”. Polegał on na zaprezentowaniu przez każdego z uczestników jednego utworu poetyckiego i jednego fragmentu prozy o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.
W konkursie wzięli udział uczniowie gimnazjów z: Łęczycy, Witoni, Krzyżanowa, Byszewa, Kutna oraz młodzież z Zespołu Szkół w Mieczysławowie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy Ib gimnazjum – Sandra Szymańska, która zdobyła III miejsce. Sandra wyrecytowała wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. „Powrót” oraz fragment powieści Anny Ficner – Ogonowskiej pt. „Szczęście w cichą noc”.
Serdecznie gratulujemy Sandrze i życzymy wielu recytatorsko – artystycznych sukcesów!