Szkolny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych

W dniu 9 grudnia w naszej szkole odbył się Szkolny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych, przygotowany przez p. Katarzynę Stolińską. Najlepsi wykonawcy wystąpią podczas Jasełek Szkolnych. Festiwalowi towarzyszyła niezwykła atmosfera. Uczestnicy bardzo zaangażowali się w swoje występy, a poziom wykonania wszystkich piosenek był bardzo wysoki.
W kategorii solista
I miejsce zajęła Julia Maciejewska z kl. IV
II miejsce – Małgorzata Bieguszewska z kl. V
III miejsce – Karolina Marczak z kl. III
Wyróżnienie – Szymon Kaźmierczak z kl. II
W kategorii Zespoły I- III
I miejsce Ex aequo z klasy I ( Natalia Truskolawska, Gabrysia Janczak, Oliwia Rogala, Julia Królak, Adrian Wojtacji i Dawid Antczak) i z kl. III ( Marta Czerwińska, Michalina Ciemieniewska, Martyna Jagieła, Julia Lewandowska, Justyna Materka)
II miejsce – zespół z kl. II z składzie Karol Sawicki, Przemek Sawicki, Szymon Iżyński, Hubert Burbul
III miejsce – Angelika Dolat i Gracjan Piasecki z kl. II
W kategorii kl. IV-VI i gimnazjum
I miejsce – Natalia Stolińska i Angelika Tomes z kl. VI
II miejsce – zespół z kl. IV ( Julia Maciejewska, Magda Sawicka, Wiktoria Wiśniewska, Kamila Derej, Klaudia Derej, Julia Kicuak, Magdalena Kaczanowska)
III miejsce – Ewelina Rudkowska i Paulina Szczepaniak z kl. Ia
Wyróżnienie – Katarzyna Siermińska i Klaudia Orzeł z kl. I b