Nasza Szkolna Wigilia

Tradycyjnie, jak co roku w Zespole Szkół w Byszewie ostatni dzień przed przerwą bożonarodzeniową przebiegł w atmosferze świątecznej. Odbyły się wigilie klasowe, na których dzieci spożywały postne potrawy oraz słodkości. Uczniowie przystroili na tę okoliczność nie tylko stoły ale całe klasy, za co zostały nagrodzone przez samorząd uczniowski. Do grzecznych dzieci przybył także Mikołaj z prezentami. Uwieńczeniem tego świątecznego dnia było przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów pierwszych klas gimnazjum pod przewodnictwem pani Edyty Rożnowskiej przy wtórze śpiewu laureatów Konkursu Piosenki Świątecznej przygotowanych przez panią Katarzynę Stolińską. Tradycyjnie harcerze przekazali także na ręce pani dyrektor Betlejemskie Światło Pokoju. Uroczystość została zakończona wręczeniem nagród laureatom konkursu piosenki świątecznej oraz kolędą zagraną i zaśpiewaną przez naszą uczennicę Milenkę Anielak.
Nasza uroczystość nie odbyłaby się również bez nieocenionej pomocy pana Krzysztofa Olczaka oraz panów Michała Łuczaka i Wiesława Kowalskiego z OKGK, bardzo dziękujemy!