Konkurs „Bombowe Bombki”

Jedną z tradycji bożonarodzeniowych jest choinka będąca symbolem życia przyozdobiona bombkami przypominającymi grzech pierwszych ludzi. W związku z tą piękną staropolską tradycją, w tym roku dzieci mogły wykazać się kreatywnością biorąc udział w konkursie na najoryginalniejszą bombkę przygotowanym i przeprowadzonym przez p. Edytę Rożnowską. Uczniowie klas I-VI chętnie wzięli udział w konkursie wykazując się nie tylko pomysłowością ale także zdolnościami plastycznymi. W konkursie wzięło udział 41 uczniów wykonując przepiękne, oryginalne bombki z przeróżnych materiałów. W związku z tym, iż każda bombka była inna a wszystkie przepięknie wykonane jury postanowiło przyznać nagrody wszystkim uczestnikom konkursu. Dzieła naszych uczniów można podziwiać na pięknej girlandzie przygotowanej przy dużej pomocy pana Krzysztofa Olczaka w holu szkolnym.
W konkursie udział wzięli:
Kl.I
Truskolawska Natalia
Królak Julia
Janczak Gabriela
Antczak Dawid
Kl.II
Berczyńska Natalia
Dolat Andżelika
Kubryn Natalia
Bobowska Gabriela
Ciura Filip
Grzelak Kamil
Iżyński Szymon
Kaźmierczak Szymon
Sawicki Karol
Sawicki Przemysław
Szczepaniak Igor
Witulski Cyprian
Piasecki Gracjan
Stefański Michał
Burbul Hubert
Kl.III
Czerwińska Marta
Ciemieniewska Michalina
Pawlak Alicja
Lewandowska Julia
Szatkowski Maciej
Antoniewicz Wiktoria
Marczak Karolina
Walczak Kacper
Materka Justyna
Kl.IV
Kaczanowska Magdalena
Maciejewska Julia
Ciemieniewski Arek
Ciemieniewski Jakub
Kl. V
Bieguszewska Małgorzata
Janczak Julia
Sobiecka Maja
Kaźmierczak Mateusz
Stoliński Paweł
Kl.VI
Pisarkiewicz Julia
Romańska Anna
Stolińska Natalia
Tomes Angelika