Konkurs „Najpiękniej udekorowana klasa” oraz „Najdłuższy łańcuch choinkowy”

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się nie tylko z miłością, spokojem ale także pięknie udekorowanym domem. W naszej szkole również postanowiliśmy wprowadzić świąteczny nastrój poprzez dekorowanie naszych sal klasowych elementami świątecznymi. Samorząd Szkolny zorganizował w związku z tym dwa konkursy- na najpiękniej udekorowaną klasę oraz najdłuższy łańcuch choinkowy. Konkursy te bardzo integrowały klasy gdyż wszyscy uczniowie z zapałem zabrali się do wspólnej pracy czego efekty mogliśmy podziwiać podczas wigilii klasowych. Mimo, iż wszystkie łańcuchy osiągnęły zawrotne długości, to w tej konkurencji I miejsce zajęła klasa V, tuż za nią były klasy VI- miejsce II miejsce oraz III- III miejsce, a potem kolejno klasa IV, II oraz I. Wszyscy uczniowie włożyli bardzo dużo pracy w wykonanie łańcuchów dlatego też wszyscy zostali nagrodzeni słodką niespodzianką oraz pamiątkowymi dyplomami.