Zbiórka nakrętek

Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej prowadzi akcję zbierania nakrętek dla niepełnosprawnego chłopca. Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w akcję i sukcesywnie zbierają a następnie przekazują nakrętki do Samorządu Uczniowskiego na rzecz finansowania rehabilitacji dla chorego Pawełka. Wszystkim uczniom, którzy aktywnie biorą udział w akcji z całego serca dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym semestrze uczniowie równie chętnie będą kontynuowali udział w akcji zbiórki nakrętek.

Najbardziej aktywni uczniowie:
Stępnowska Anna kl.III
Antoniewicz Wiktoria kl.III
Pawlak Alicja kl.III
Lewandowska Julia kl.III
Czerwińska Marta kl.III
Wasielewski Piotr kl.III
Anielak Milena kl.III
Marczak Karolina kl.III
Ciemieniewska Michalina kl.III
Iżyński Szymon kl.II
Kaczanowska Magdalena kl.IV
Ciemieniewski Jakub kl.IV