Integracyjny turniej gier planszowych

3 marca 2015 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej brała udział w II Integracyjnym Turnieju Gier Planszowych. Odbywał się on w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym Nr2 w Kutnie. Uczniowie rywalizowali w trzech grach: warcaby, jenga, chińczyk. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Kaźmierczak i Paweł Stoliński- warcaby, Maja Sobiecka i Filip Kroszczyński- jenga oraz Kamil Kludziński i Michał Grzelak- chińczyk. Do turnieju przystąpiło 9 szkół z Kutna i okolic.

Po bardzo emocjonujących chwilach, pełnych grozy i nerwów okazało się, iż Filip Kroszczyński zajął III miejsce w jngę, Mateusz Kaźmierczak II w warcaby, a Michał Grzelak I w chińczyka.

Nasi reprezentanci oprócz rozgrywek turniejowych, zwiedzili również Ośrodek, grali w gry, do których potrzebne były tylko papier i długopis.

Podczas turnieju zostały nawiązane nowe znajomości. Będziemy mile go wspominać.