Uczniowie z Zespołu Szkół w Byszewie w Aquaparku

Co miesiąc w naszej szkole pani Edyta Rożnowska i Monika Szymaniak organizują dla naszych uczniów wyjazd do kutnowskiego Aquaparku. Chętne dzieci tuż po lekcjach mają możliwość spędzić dwie godziny na wspaniałej zabawie w basenach a także mają okazję zapoznania się z wszelkimi regulaminami i zasadami związanymi z pobytem na basenie oraz sportami wodnymi. W dniu 03 marca 2015 r. ponownie nasi uczniowie odwiedzili Aquapark gdzie mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności pływackie. Ponadto dzieci bardzo chętnie korzystały również z wszelkich atrakcji takich jak zjeżdżalnie czy też sauny. Dodatkowo chłopcy rozegrali mecz piłki siatkowej w wodzie zaś dziewczęta wzięły udział w aerobiku wodnym. Dzieci choć zmęczone lecz zadowolone już nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu.