„Cztery łapy” – uczniowie ZS Byszew pomagają psom w schronisku

Już po raz kolejny członkowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej zorganizowali akcję pomocy dla bezdomnych czworonogów przebywających w pobliskim schronisku.
Akcja ta ma na celu pomoc pieskom, dla których los nie był przychylny, które nie mają szczęścia posiadania kochającego właściciela.
Każdy uczeń miał możliwość włączenia się w akcję i wielu z niej skorzystało. Dzieci przekazały na rzecz biednych czworonogów suchą karmę, a także karmę w puszkach. Wśród darów znalazł się również kaganiec. Końcowym etapem akcji było przekazanie przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego podarunków schronisku oraz zwiedzanie samego obiektu, na terenie którego przebywają zwierzaki. Członkowie Samorządu zapowiadają, iż na pewno nie będzie to ostatnia taka akcja.
Wszystkim darczyńcom w imieniu psiaków z całego serca dziękujemy!