Ach! Cóż to był za bal………..

W dniu 30.01.2016r. w Zespole Szkół w Byszewie odbył się Bal Gimnazjalny klas III z udziałem Rady Pedagogicznej, pracowników szkoły oraz rodziców. Była to dla uczniów długo wyczekiwana chwila, dzięki której mogli zapomnieć o codziennych obowiązkach oraz zakosztować wspólnej zabawy.
Powagi całemu wydarzeniu dodał polonez rozpoczęty przez Panią Dyrektor – Barbarę Podolską w towarzystwie naszego ucznia – Łukasza Kaźmierczaka.
Po uroczystym rozpoczęciu balu i wręczeniu kwiatów, wszyscy zasiedli do stołów. Na balu nie mogło oczywiście zabraknąć występów kabaretowych oraz inscenizacji w wykonaniu chłopców klas III („Jezioro Łabędzie”). Uczniowie rozbawili całą publiczność. O północy odbył się wybór króla i królowej balu.
Dekorację sali przygotowała Pani Iwona Bieganowska, układ tańca – „Poloneza”- Pani Monika Szymaniak oraz Pani Małgorzata Kaca. Pan Piotr Stefaniak przygotował uczniów do występów kabaretowych, natomiast układ taneczny – „Jezioro Łabędzie” – Pani Ewa Mikołajczyk oraz Pani Aleksandra Lewandowska.
Był to niezwykły i niezapomniany wieczór dla uczniów klas III.