„Bal karnawałowy” w Zespole Szkół w Byszewie

W czwartkowe popołudnie odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów Zespołu Szkół w Byszewie -bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, motylków, kotków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił DJ NICE, który nikomu nie pozwolił się nudzić, zarówno maluchom, jak i „troszkę” starszym uczniom. Odbyły się także konkursy na najpiękniejszy strój oraz maskę karnawałową. Uczniowie dumnie prezentowali swe stroje oraz wykonane własnoręcznie maski. Wybór był tak trudny, iż jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom konkursu słodkie upominki. Dzieci bawiły się także świetnie, chętnie uczestnicząc w konkursach prowadzonych przez DJ`a. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.