Nasi uczniowie wśród najlepszych

Dnia 10.02.2016 r. w Integracyjnym Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kutnie odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku: XXIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój Las” oraz VII edycji programu ornitologicznego pt. „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas” pod hasłem „Ptaki Doliny Środkowej Wisły”.
Wśród 58 nagrodzonych uczniów z 14 jednostek oświatowych znalazło się pięcioro dzieci z naszej szkoły.
W konkursie pt. „Ptaki Doliny Środkowej Wisły” Nadia Suchodolska i Bartłomiej Szymański z klasy „0” zajęli I miejsce, a Oliwia Zacharska z klasy I i Gabriela Janczak z klasy II zajęły miejsce II. W konkursie „Mój Las” Oliwia Zacharska i Gabriela Janczak zajęły miejsce II, a Roksana Czajkowska z klasy II zajęła III miejsce.
Prace wykonane były pod kierunkiem opiekuna Szkolnego Koła LOP pani Wioletty Modlińskiej. Nagrody uczniom naszej szkoły ufundował wójt Gminy Kutno Jerzy Bryła, a wręczał nadleśniczy Nadleśnictwa Kutno Zbigniew Wala.