Walentynkowo w Zespole Szkół w Byszewie

Ostatni dzień przed feriami w naszej szkole różnił się nieco od pozostałych. W związku ze zbliżającymi się Walentynkami samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum postarały się aby w naszej placówce panowała atmosfera miłości. Z tej okazji na korytarzach naszej szkoły pojawiły się łańcuchy serc oraz plakaty z miłymi słowami. Odbył się także konkurs na najpiękniejszy wiersz miłosny, który wygrała Julia Walczak. Oczywiście dzień ten nie mógł się obejść bez „Poczty walentynkowej”. Nasze „Amorki” już kilka dni wcześniej chodziły ze skrzynką walentynkową, zbierając własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami i wyznaniami miłosnymi. Zebrane walentynki zostały posegregowane i w miniony piątek trafiły do adresatów. I tak uczniowie naszej szkoły rozpoczęli ferie z miłosnym akcentem…
Wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w akcję walentynkową bardzo dziękujemy i życzymy mnóstwo miłości na każdy dzień ;D