„Najpiękniejsza palemka wielkanocna” – konkurs

Palma wielkanocna jest w tradycji chrześcijańskiej od wieków. Przy okazji zbliżających się świąt wielkanocnych tradycja ta stała się inspiracją do zorganizowania w naszej szkole konkursu na najpiękniejszą palemkę.
Technika wykonania palm była dowolna, a chętnych do udziału w konkursie wielu. Kryteria według których oceniane były palmy, to przede wszystkim oryginalność pomysłu, estetyka oraz samodzielność wykonania palm. Choć wybór był bardzo trudny jury w osobach:p. E. Rożnowskiej, p. K. Stolińskiej, p. M. Ambroziak oraz p. I. Zawadzkiej podjęło decyzję. I tak zostali wyłonieni następujący laureaci:

I miejsce: Weronika Pawełczyk kl.I
Andżelika Dolat kl.III

II miejsce: Maria Stolarczyk kl.I
Szymon Iżyński kl.III

III miejsce: Karolina Kuciapska kl.I
Julia Królak kl.II
Dawid Antczak kl.II

Wyróżnienia: Natalia Truskolawska kl.II
Alicja Pawlak kl.IV
Cyprian Kuciapski kl.V

Zwycięzcy zostali nagrodzeni zaś wszyscy uczestnicy obdarowani drobnymi, wielkanocnymi upominkami.
Laureatom gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy sukcesów. Organizatorem konkursu była p. E. Rożnowska.