W Byszewie „obrodziło” talentami

Z okazji pierwszego dnia wiosny w Zespole Szkół w Byszewie został zorganizowany przez p. E. Rożnowską oraz K. Stolińską show „Mam talent”. Konkurs ten miał na celu zaprezentowanie niecodziennych zdolności, umiejętności i zainteresowań naszych uczniów.
Młodych talentów nie brakowało. Widownia mogła podziwiać pokazy akrobatyczne, liczne układy taneczne oraz sztuczki piłkarskie. Nie zabrakło również popisów wokalnych, recytatorskich czy też występów instrumentalnych. Ponadto została zorganizowana wystawa prac plastycznych wykonanych przez dzieci. Show został zakończony humorystycznym akcentem kabaretowym w wykonaniu naszych najstarszych uczniów.
Tegoroczny konkurs talentów miał wyjątkowy charakter, gdyż na widowni znajdowali się nie tylko uczniowie z naszej szkoły, ale także rodzice oraz dzieci z innych placówek oświatowych goszczących u nas z okazji Drzwi Otwartych.
Show poprowadziły, jak zawsze niezawodne – Sandra Szymańska oraz Karolina Janczak. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji konkursu.