KONKURS NA PLAKAT Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 Listopada dla Polaków jest szczególnym świętem, w tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości po tak wielu latach niewoli. W celu zainteresowania oraz pogłębiania wiedzy na temat tego szczególnego święta Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zorganizował konkurs plastyczny. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie oraz wykonanie plakatu o tematyce związanej ze Świętem Niepodległości.  Napłynęło do nas dużo prac, z których jury wyłoniło zwycięskie. W klasach IV-VI konkurencja była silna, w związku z tym jury postanowiło oprócz miejsc przyznać także wyróżnienia.

 

Konkurs rozstrzygany był w dwóch kategoriach wiekowych:

 

KLASY I-III

 

I MIEJSCE OLIWIA ZACHARSKA KL.II

II MIEJSCE GABRIELA JANCZAK KL.III

III MIEJSCE EDYTA MOLENDA KL.III

ROKSANA CZAJKOWSKA KL.III

 

KL.IV-VI

 

I MIEJSCE GABRIELA BOBOWSKA KL.IV

II MIEJSCE MARTA CZERWIŃSKA KL.V

III MIEJSCE KAROL SAWICKI KL.IV

WIKTORIA ANTONIEWICZ KL.V

WYRÓŻNIENIA:

KORNEL FLORCZAK KL.IV

MARTYNA JAGIEŁA KL.V

JUSTYNA MATERKA KL.V

 

Zwycięzcy zostali nagrodzeni na uroczystym apelu a ich prace stanowiły element gazetki z okazji Święta Niepodległości.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.