Przedszkolaki Kochają Misie

 

 

Pluszowy miś, figlarny miś do przedszkola przyszedł dziś. Odwiedzić dzieci bardzo chciał i zabaw wiele dla nich miał. Dnia 25 listopada uczciliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione Misie. Każdy z nich był wyjątkowy i piękny, a to dlatego, że towarzyszył dzieciom w każdej sytuacji. Dzieci rozpoczęły dzień od integracyjnych zabaw tradycyjnych takich jak: „Stary niedźwiedź”, „Dwa malutkie Misie” oraz nauka wyliczanki. Następnie poznały krótką historię powstania Pluszowego Misia. Chętnie oglądaliśmy ilustracje i odgadywaliśmy tytuły bajek, w których głównym bohaterem jest nasz kochany Miś. Gimnastyka z Misiem wzbudziła pełen zachwyt, a wszystko po to, by być zdrowym i wesołym. Wspólnych zabaw nie było końca, które sprawiały, że buzie dzieci były cały czas uśmiechnięte. Jak wynika z obserwacji, miś jest lubiany niezależnie od wielkości i koloru, bo najbardziej liczy się to, że jest puchaty i miękki. To nasza Przytulanka- daje poczucie bezpieczeństwa i jest niezawodnym przyjacielem. Choć w sklepach pojawiają się coraz wymyślniejsze zabawki, to moda na misie nie przemija.

 

img_20161125_101957 dscf6208 dscf6206 dscf6221 dscf6217 dscf6215 dscf6212 dscf6211