KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla chrześcijan, w którym rodziny zasiadają do wspólnych wieczerzy przy pięknie ozdobionych stołach. W celu propagowania tradycji związanych z tymi magicznymi świętami  oraz rozwijania wyobraźni twórczej uczniów, w naszej szkole został zorganizowany konkurs na stroik bożonarodzeniowy. Dzieci poprzez udział w konkursie miały możliwość przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie klas IV-VI, wykonane własnoręcznie prace przekazali pani E. Rożnowskiej, która wraz z jury wyłoniła następujących zwycięzców:

 

I MIEJSCE KAŹMIERCZAK SZYMON KL.IV

II MIEJSCE DOLAT ANDŻELIKA KL. IV

 ALICJA PAWLAK KL.V

III MIEJSCE LEWANDOWSKA JULIA KL.V

WYRÓŻNIENIA: MARCZAK KAROLINA KL.V

 JUSTYNA MATERKA KL.V

 

Zwycięskie prace zostały nagrodzone oraz zwrócone uczniom, aby mogły stanowić ozdobę w ich domach rodzinnych.

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.