Konkurs – Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

W dniu 25 kwietnia 2017 r. odbyły się  eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2017 w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie. Organizatorami był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. W turnieju wzięły udział drużyny  z miejskich i gminnych szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V, Julia Lewandowska, Alicja Pawlak i Maciej Szatkowski. Zawodnicy musieli się wykazać znajomością przepisów ruchu  drogowego rozwiązując pisemny  test przygotowany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie z Wydziału Ruchu Drogowego. Następnym etapem była jazda rowerem po torze przeszkód. Rywalizację zakończyła konkurencja polegająca na udzieleniu pierwszej pomocy, nad  której poprawnością czuwali Ratownicy Medyczni. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce. BRAWO!!!