Gminny Turniej Sportowy klas III

Klasa III z dużym sukcesem reprezentowała naszą szkołę na tej ważnej sportowej uroczystości. Zdobyli najwięcej wyróżnień. W konkurencjach zespołowych nie było na nich mocny, ponieważ zajęli dwa pierwsze miejsca ( w sztafecie i grę „Dwa ognie”). Również indywidualnie uczniowie spisali się na medal. Cezary Walczak zajął pierwsze miejsce w rzucie piłeczką bejsbolową, a Dawid Antczak    pierwsze w rzucie piłką lekarską i trzecie w piłce bejsbolowej. Kinga Burbul wywalczyła srebro w biegu na 135m, a Oliwia Rogala- brąz, w tej samej konkurencji. Natomiast Natalia Truskolawska wyskakała na skakance trzecie miejsce. W sztafecie reprezentowali szkołę: Gabriela Janczak, Oliwia Rogala, Edyta Molenda i Roksana Czajkowska. W dwa ognie grali: Cezary Walczak, Adrian Wojtacki, Dawid Antczak, Julia Królak, Gabriela Janczak, Kacper Boruszewski i Filip Ciura.