ANDRZEJKI

ANDRZEJKI

Szkoła podstawowa w Byszewie to nie tylko  nauka, ale także tradycje i zabawa. Dlatego też „Andrzejki” nie mogły w naszej szkole przejść bez echa. Święto to uczciliśmy dyskoteką połączoną z różnorodnymi atrakcjami.

Rodzice wraz ze swoimi pociechami zadbali, by w klasach panowała iście rodzinna atmosfera. Wszyscy zainteresowani mogli odpocząć i porozmawiać w swoich klasach przy słodkim poczęstunku. Zaś ci pełni energii mieli możliwość, wyszaleć się na parkiecie w rytm skocznej muzyki puszczanej przez DJ`a Nice. Ci bardziej śmiali i ciekawi korzystali z „usług szkolnych wróżek”, które w formie zabawy „przepowiadała przyszłość”. Nie mogło również zabraknąć konkursów, w których zwycięzcy mieli okazję zdobyć słodkie niespodzianki.

Wieczór, choć sympatyczny, szybko dobiegł końca w miłej atmosferze pląsów i zabawy.