„JEDEN ZERO DLA NIEBA” CZYLI JASEŁKA Z NIECO INNEJ PERSPEKTYWY

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Byszewie niebo i piekło zawrzało.

Uczniowie klasy IIIG, pod czujnym okiem Pań E.Rożnowskiej i M.Szymaniak przygotowali „niebiańsko – piekielną rozgrywkę” wprowadzając wszystkich zebranych w magiczny i pełen cudów czas świętowania.

W iście piekielno – niebiańskiej scenerii spod ręki p. A.Domżał, przy wtórze anielskich śpiewów pod batutą p.K.Stolińskiej,  wszyscy zebrani przenieśli się ponad 2000 lat wstecz. I tak, w wyniku wielu perypetii, podstępnych rozgrywek w walce dobra ze złem staliśmy się świadkami prawdziwego cudu. Nowonarodzony Zbawiciel, nie tylko pojawił się w żłobie, ale także w sercach, niekoniecznie tylko ludzkich. W końcowym efekcie, na byszewskiej scenie nawet Lucyfer zatańczył z Archaniołem, przyznając się do porażki.

W takiej oto podniosłej, aczkolwiek bardzo radosnej atmosferze, harcerze tradycyjne przekazali na ręce Pani Dyrektor – Betlejemskie Światełko Pokoju rozsyłając wszystkich zebranych z pokojem w sercu i uśmiechem na ustach  do rodzinnych domów.

 

Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za wkład, poświęcony czas, energię oraz udostępnienie sprzętu. 😉