Warsztaty Florystyki Cmentarnej

30 października 2018 roku uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w Warsztatach Florystyki Cmentarnej, zorganizowanych przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieczysławowie. Warsztaty miały na celu zdobycie umiejętności tworzenia różnorodnych kompozycji z kwiatów i roślin. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami tworzenia kompozycji przy użyciu różnorodnego materiału roślinnego, doboru kolorów, dodatków i innych elementów decydujących o efektownej dekoracji. Podczas tych warsztatów uczniowie doskonalili swoje umiejętności manualne, a także pogłębiali wrażliwość na otaczająca przyrodę. Uczniom udało się wyczarować piękne kompozycje z roślin otaczających nas na co dzień – wystarczyło dać się ponieść wyobraźni. Zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy w poniższej fotogalerii.