Matematyczny sukces Michała

W miesiącu grudniu w naszej szkole odbyły się eliminacje Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII, Michał Stefański, w konkursie przedmiotowym z matematyki uzyskał wysoki, imponujący wynik, który pozwolił mu na zakwalifikowanie do etapu rejonowego.  W miesiącu marcu w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego z matematyki wzięło udział 4  uczniów z powiatu kutnowskiego; trzech uczniów z kutnowskich szkół i nasz Michał, który uzyskał drugi wynik wśród reprezentujących nasz powiat kolegów.
Warto podkreślić, że poziom konkursu był bardzo wysoki, kierowany do pasjonatów matematyki, do których grona zalicza się nasz ósmoklasista. Życzymy Michałowi kolejnych sukcesów w dalszej edukacji.
Organizatorem konkursu był Łódzki Kurator Oświaty.
Do konkursu uczeń przygotowywał się pod opieką mgr Iwony Bieganowskiej.