Andrzejki

W dniu 25.11.2022r. w naszej szkole odbyła się zabawa Andrzejkowa z motywem Harrego Pottera i Zaczarowanego lasu, w której udział wzięli uczniowie SP oraz ich rodzice i rodzeństwo. Na dzieci czekały różne atrakcje, m.in dyskoteka połączona z zabawami z chustą animacyjną, przeciąganiem liny czy nauka tańca z „Just dance”.  Samorząd Uczniowski zadbał również o udekorowanie oddzielnej sali z Harrym Potterem – dzieci mogły oglądać eksperymenty, brać w nich udział oraz spróbować przygotowanych przez SU jadalnych eksperymentów (najlepsze były krakersy z kremem! ).
Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie kawiarenki, w której można było napić się kawy, herbaty lub odpocząć.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu słodkiego poczęstunku i wzięcie udziału w naszej zabawie.