Konkursy indywidualne

DataNazwa konkursuMiejsceImię i nazwiskoKlasa
2013-06-16Eliminacje regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo juniorek młodszych w wadze 53 kgIIIWeronika KuraIIa
2013-06-08VII Mistrzostwa Płocka w Judo w wadze do 52 kgIWeronika KuraIIa
2013-06-08VII Mistrzostwa Płocka w Judo w wadze do 66 kgIIMateusz KuraIIIa
2013-05-17Konkurs origami "Zaczarowana kraina Tuwima"IIIMateusz KaźmierczakIII
2013-05-17Konkurs literacki "Ciąg dalszy nastąpi..."wyróżnienieSandra SzymańskaV
2013-05-17Konkurs wiedzy o historii i tradycji różanej KutnaIEwelina RudkowskaV
2013-05-14I Powiatowa Olimpiada PolonistycznaIDaria StefańskaIIIa
2013-05-14I Powiatowa Olimpiada PolonistycznaIIIMateusz KuraIIIa
2013-05-13Konkurs plastyczny "Malowane wiersze"wyróżnienieArkadiusz CiuraIII
2013-05-11Etap dekanalny Olimpiady Wiedzy ReligijnejIMałgorzata GłodekIIb
2013-05-11Etap dekanalny Olimpiady Wiedzy ReligijnejIIIDominik SiudaIIIb
2013-05-09VII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bohaterowie Juliana Tuwima" - organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filia w KutniewyróżnienieKarolina GraczykIII
2013-05-07Konkurs literacki "Ciąg dalszy nastąpi..."IIIJulia JanczakIII
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąIKamil KludzińskiIII
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąwyróżnienieMaja SobieckaIII
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąwyróżnienieAdam OrczykowskiIII
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąwyróżnienieJulia JanczakIII
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąISandra SzymańskaV
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąwyróżnieniePaulina SzczepaniakV
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąwyróżnienieKamil KiciakV
2013-05-01Powiatowy Konkurs "Misiowa Majówka" podczas II Majówki ze Stanisławem BarejąwyróżnienieKatarzyna SiermińskaV
2013-04-12Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Pożarnictwie – etap wojewódzkiVIMateusz KuraIIIa
2013-04-12VI Międzyszkolny Konkurs Wierszy Patriotycznych "Warto pamiętać" organizowany przez Zespół Szkół nr 3 im. W. Grabskiego w KutnieIISandra CegiełkaIIb
2013-03-26Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Pożarnictwie – etap powiatowyIMateusz KuraIIIa
2013-03-26IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ptasie powroty"IJulia JanczakIII
2013-03-26IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ptasie powroty"IIKarolina GraczykIII
2013-03-26IV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ptasie powroty"wyróżnienieSandra SzymańskaV
2013-03-19Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Pożarnictwie – etap gminnyIIMateusz KuraIIIa
2013-03-19Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Pożarnictwie – etap gminnyIIILidia DyśkoIIa
2013-03-05Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zdrowe i Bezpieczne Ferie Zimowe 2013” organizowany przez SANEPID i KPP w KutnieIIMaja SobieckaIII
2013-03-05Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zdrowe i Bezpieczne Ferie Zimowe 2013” organizowany przez SANEPID i KPP w KutniewyróżnienieKarolina GraczykIII
2013-02-27Integracyjny Turniej Gier Planszowych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w KutnieIKamil KiciakV
2013-02-22Powiatowy Wielki Konkurs Recytatorski "Zwierzątkowo"IIIMaja SobieckaIII
2013-02-22Powiatowy Wielki Konkurs Recytatorski "Zwierzątkowo"wyróżnienieMateusz KaźmierczakIII
2013-02-22Powiatowy Wielki Konkurs Recytatorski "Zwierzątkowo"wyróżnienieSzymon Kaźmierczak0
2013-02-22Powiatowy Wielki Konkurs Recytatorski "Zwierzątkowo"wyróżnienieCyprian KuciapskiII
2013-02-22Powiatowy Wielki Konkurs Recytatorski "Zwierzątkowo"wyróżnienieMaria SzubskaV
2013-02-06Regionalny etap XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Mój Las"IIIJulia JanczakIII
2013-01-12II Chorągwiany Harcerski Festiwal Kolęd w ŁodziIMałgorzata BieguszewskaIII
2012-12-10Przegląd Kolęd i pastorałek - MDK w KutniewyróżnienieJulia MaciejewskaII
2012-12-08XXXVII Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL - konkurs literackiIMateusz KaźmierczakIII
2012-12-08XXXVII Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL - konkurs literackiwyróżnienieMałgorzata BieguszewskaIII
2012-12-08XXXVII Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL - konkurs plastyczny "Chodź, pomaluj mój świat"wyróżnienieKasandra KarpiakIa
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"IMałgorzata BieguszewskaIII
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"IIJulia JanczakIII
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"IIIMateusz KaźmierczakIII
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"wyróżnienieMaja SobieckaIII
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"wyróżnienieMichał GrzelakIII
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"IPaulina SzczepaniakV
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"IIKasandra KarpiakIa
2012-11-28Powiatowy Konkurs Origami "Papierowy świat zwierząt"IIIWeronika KuraIIa
2012-11-22XII Edycja konkursu Plastycznego "Świat w Kolorach - Barwy jesieni"wyróżnienieAnna BednarekIIIb
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IPiotr WasilewskiI
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IIAlicja PawlakI
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IIIPiotr KumorekI
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IMilosz CegiełkaII
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IIWiktoria WiśniewskaII
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IIIMagdalena KaczanowskaI
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IMateusz KaźmierczakIII
2012-11-16Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych "Strofy o Ojczyźnie"IIMaja SobieckaIII
2012-10-21Powiatowy Konkurs Plastyczny "Chrońmy Ziemię" w ŁęczycyIIKasandra KarpiakIa
2012-10-17Szkolny konkurs na prezentację na temat "Wspomnienie o błogosławionym Janie Pawle II"IPaulina SzczepaniakV
2012-10-17Szkolny konkurs na prezentację na temat "Wspomnienie o błogosławionym Janie Pawle II"INatalia StolińskaIV
2012-10-17Szkolny konkurs na prezentację na temat "Wspomnienie o błogosławionym Janie Pawle II"wyróżnienieEwelina RudkowskaV
2012-10-17Szkolny konkurs na prezentację na temat "Wspomnienie o błogosławionym Janie Pawle II"wyróżnienieEwa WiśniewskaVI
2012-10-07Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów oraz Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo w Kątach WrocławskichIIIWeronika KuraIIa
2012-09-22Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika w Judo w ŁodziIIWeronika KuraIIa
2012-09-18Indywidualne Biegi Przełajowe - "Gimnazjada 2012/2013"IWeronika KuraIIa
2012-09-09V Otwarte Mistrostwa Kutna w JudoIIWeronika KuraIIa
2011-12-04Międzywojewódzki Turniej Gwiazdkowy w Judo w ŁodziIWeronika KuraIa
2011-11-27Otwarty Wojewódzki Mikołajkowy Turniej w Judo Młodzików w ŁodziIWeronika KuraIa
2011-11-27Otwarty Wojewódzki Mikołajkowy Turniej Judo Młodzików w ŁodziIMateusz KuraIIa
2011-09-17Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Judo w WarszawieIIWeronika KuraIa
2011-08-312nd International Regions Cup w SpaleIMateusz KuraIIa
2011-06-12VI Mistrzostwa Płocka w JudoIWeronika KuraVI
2011-05-11IX Edycja Konkursu Plastycznego "Świat w kolorach"IIIGreta WojtczakIb
2011-05-11IX Edycja Konkursu Plastycznego "Świat w kolorach"wyróżnienieJustyna Bieganowska
2011-05-08Finał XII Edycji Ligii Szkolnej Dzieci w Judo w ŁodziIWeronika KuraVI
2011-05-07Otwarte Mistrzostwa Kutna w Judo Dzieci i MłodzikówIIWeronika KuraVI
2011-04-10Międzynarodowe Mistrzostwa Judo o puchar burmistrza Grodziska MazowieckiegoIWeronika KuraVI
2011-03-20Puchar Polski Juniorek Młodszych w JudoIIIWeronika KuraVI
2011-02-20III Turniej XII Edycji Ligii Szkolnej Dzieci w Judo w ŁodziIWeronika KuraVI
2011-02-05VII Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików o puchar wójta gminy LesznowolaIIIWeronika KuraVI
2011-01-29Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorek Młodszych w Judo w WarszawieIIWeronika KuraVI