Konkurs Wielkanocny

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej pod opieką p. Edyty Rożnowskiej z okazji świąt Wielkiej Nocy zorganizował konkurs plastyczno – multimedialny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Uczniowie klas I-III mieli za zadanie zaprojektować oraz wykonać kartki dowolną techniką w sposób tradycyjny, zaś uczniowie klas IV-VI w postaci elektronicznej. Konkurs miał na celu rozwijanie inwencji twórczej uczniów, zdolności plastycznych a także kultywowanie tradycji, u starszych uczniów zaś dodatkowo wykorzystanie wiedzy informatycznej oraz urządzeń multimedialnych. Chętni uczniowie, którzy przygotowali prace, wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą.
Jury wybrało najciekawsze prace. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

Po obejrzeniu prac komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:
Klasy I-III
I miejsce:
Mateusz Każmierczak
II miejsce:
Julia Maciejewska
Cyprian Kuciapski
Julia Janczak
III miejsce:
Klaudia Derej
Maja Sobiecka
Amelia Piasecka
Wyróżnienia:
Małgorzata Bieguszewska
Alicja Pawlak
Julia Kiciak

Klasy IV-VI
I miejsce:
Karolina Ręczkowska
II miejsce:
Julia Pisarkiewicz
Katarzyna Głodek
III miejsce:
Natalia Stolińska
Wyróżnienia:
Dawid Kobus
Ewa Wiśniewska
Ewelina Rudkowska