Gminny Festiwal Piosenki

W dniu 14 listopada 2013 w naszej szkole odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej. W tym roku poświęcony był on piosence żołnierskiej i patriotycznej. W konkursie wzięło udział około 80 uczestników z klas I-VI ze szkół w Byszewie, Gołębiewku, Strzegocinie i Wroczyn. Szczególne wyróżnienie przyznano Julii Maciejewskiej z klasy III naszej szkoły, która zdobyła główną nagrodę. Ponadto uczniowie naszej szkoły zajęli:
w kategorii klas I-III:
2 miejsce – Karolina Marczak,
1 miejsce – zespół z klasy II i III,
w kategorii klas IV-VI:
1 miejsce – Małgorzata Bieguszewska z klasy IV i Ewelina Rudkowska z klasy VI,
2 miejsce – Bartek Stasiak z klasy IV,
1 miejsce – zespół z klasy VI,
3 miejsce – dziewczęta z klasy IV.
Występy uczniów oceniało jury w składzie: Cezary Górczyński, Michał Łuczak, Józef Bednarek, Sławomir Stoliński, Piotr Słowiński.