Karnawałowo w Zespole Szkół w Byszewie

Karnawał w pełni więc tradycyjnie również w naszej szkole odbył się w dniu 23 stycznia 2015r. bal karnawałowy zorganizowany przez samorząd szkolny oraz Radę Rodziców. Po raz kolejny imprezę poprowadził niezawodny DJ NICE. Pan Artur oprócz skocznej muzyki przygotował również liczne zabawy i konkursy, którymi skutecznie zabawił najmłodszych. Chętni uczniowie, jak na bal karnawałowy przystało, przebrali się za swoich idoli, ulubieńców. Nie zabrakło rycerzy, superbohaterów, księżniczek, czarownic i wielu innych przepięknych i barwnych postaci. Ponadto, jak wiadomo, do naszej szkoły uczęszczają same grzeczne dzieci dlatego też odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarzył wszystkich uczniów prezentami. Zarówno uczniowie jak i przybyli na bal rodzice mogli posilić się słodkim poczęstunkiem zorganizowanym w każdej klasie. O przepiękną dekorację tradycyjnie zadbała pani Iwonka Bieganowska przy wsparciu pani Iwonki Zawadzkiej. Zabawę uważamy za udaną i już nie możemy doczekać się następnej.