Drzwi otwarte

W dniu 20 marca br. w Zespole Szkół w Byszewie odbyły się „Drzwi otwarte”. Rozpoczęła je część artystyczna. Złożyły się na nią muzyczne i taneczne występy szczególnie uzdolnionych uczniów naszej szkoły oraz przedstawienie pt. „Twarde prawo”, którego scenariusz został napisany przez Pana Piotra Stefaniaka – nauczyciela języka niemieckiego.
Chcąc jak najlepiej zaprezentować walory naszej placówki, nauczyciele pracujący w szkole podstawowej i w gimnazjum przygotowali w swoich pracowniach ciekawe prezentacje i zajęcia. Nie zabrakło emocjonujących zabaw zorganizowanych z myślą o najmłodszych dzieciach, interesujących doświadczeń w pracowni fizyczno – chemicznej adresowanych do młodzieży gimnazjalnej oraz oryginalnie przedstawionych projektów edukacyjnych i innowacji pedagogicznych.
Przybyli goście mogli dokładnie obejrzeć nie tylko nowocześnie wyposażone pracownie lekcyjne, ale także salę gimnastyczną, bibliotekę szkolną, świetlicę oraz wyremontowane ze środków unijnych przedszkole i plac zabaw dla dzieci.
Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole okazała się owocna i zachęciła do tego, by od września rozpocząć edukację w naszej placówce.