Konkurs plastyczny: 11 listopada = niepodległa Polska

Rocznica jaką świętujemy w naszej Ojczyźnie 11 listopada jest dla każdego Polaka wyjątkowa. W nawiązaniu do tego patriotycznego święta Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej przeprowadził konkurs plastyczny pt. „11 LISTOPADA = NIEPODLEGŁA POLSKA”.
Chętni uczniowie mieli za zadanie zaprojektowanie kartki pocztowej nawiązującej tematyką do Święta Niepodległości. Konkurs miał na celu przybliżenie uczniom zdarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości, kształtowanie w nich patriotyzmu oraz ukazanie jak wygląda patriotyzm dnia dzisiejszego.
Uczniowie zajęli kolejno następujące miejsca:

Kategoria wiekowa I-III
I miejsce – KORNEL FLORCZAK KL.III
II miejsce – NORBERT KACZANOWSKI KL.I
III miejsce – GRACJAN PIASECKI KL.III
Wyróżnienie – ANDŻELIKA DOLAT KL.III

Kategoria wiekowa IV-VI
I miejsce – MAGDALENA KACZANOWSKA KL.V
II miejsce – ALICJA PAWLAK KL.IV
III miejsce – KAMILA DEREJ KL.V
Wyróżnienie – WIKTORIA ANTONIEWICZ KL.IV