Dzień Pluszowego Misia w Zespole Szkół w Byszewie

Miękki, puchaty i taki z łatką- 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Również w Zespole Szkół w Byszewie świętowaliśmy ten dzień. W minioną środę w progi naszej szkoły oprócz uczniów zawitały także pluszaki. Większość dzieci przyniosła swoje pluszowe przytulanki, które były głównymi bohaterami tego dnia. Ci którzy przyszli do szkoły z Misiem nie musieli się obawiać odpytywania czy też niezapowiedzianych sprawdzianów, gdyż Miś stanowił swoisty immunitet. Nasi najmłodsi wzięli udział w licznych, misiowych pląsach i zabawach. Wysłuchali także bajeczek, których tematami wiodącymi były przygody przeróżnych Misiów. Podsumowaniem tego miłego świętowania był misiowy konkurs, w którym można było zdobyć pluszowe nagrody. Wszystkim Misiom życzymy sto lat!