Zabawowo, andrzejkowo w Zespole Szkół w Byszewie

W Zespole Szkół w Byszewie nie tylko się uczymy, ale też świetnie bawimy. Idealną okazją do zabawy była dla nas zorganizowana przez samorząd uczniowski dyskoteka andrzejkowa. Frekwencja dopisała. Nasz DJ NICE zadbał, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy a także różnorodnych zabaw. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, a także zdobyć amulety przygotowane przez naszych uczniów.
Andrzejkowe szaleństwo trwało do godziny 21.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!! Wszyscy wychodzili zmęczeni ale bardzo zadowoleni. Już nie możemy doczekać się kolejnej takiej zabawy…