„Jest taki dzień…”

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. 22 grudnia w Zespole Szkół w Byszewie w świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klasy IV i VI pod kierunkiem Pani Iwony Bieganowskiej oraz Pani Iwony Maciejewskiej jasełka. Uczniowie w specjalnie przygotowanych strojach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i dzieci. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Oprawę muzyczną przygotowała Pani Katarzyna Stolińska, a plastyczną Pani Iwona Bieganowska. Widzowie nagrodzili występ gromkimi brawami. Po inscenizacji, harcerze przekazali dyrekcji Betlejemskie Światło Pokoju. Pani Dyrektor Barbara Podolska podziękowała małym wykonawcom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.