Teatrzyk u przedszkolaków pt. „Przygody Piotra Zapominalskiego”

Dnia 19 października przedszkolaki i starszaki wzięły udział w spektaklu teatralnym pt. „Przygody Piotra Zapominalskiego”. To historia niegrzecznego chłopca, którego przygody stanowią przestrogę dla dzieci, aby w podobny sposób nie postępowały. Dzieci podróżowały wraz z głównym bohaterem przez zaczarowaną krainę, przeżywając przygody, które sprawią, że Piotruś stanie się lepszy. Przedstawiona bajka miała charakter interaktywny co wiązało się z tym, że dzieci brały bezpośredni udział w przedstawieniu. Oryginalna oprawa, efektowne kostiumy i ciekawa scenografia stały się powodem przeżycia niezapomnianych chwil i dobrej zabawy. Na twarzach naszych małych widzów przez całe przedstawienie gościł szeroki uśmiech. Naszym gościem był Maciej Duda iluzjonista „Damatus”- występ zakończono gromkimi brawami.

dscf6199 dscf6191 dscf6172 dscf6198 dscf6180 dscf6186