JASEŁKA W ZESPOLE SZKÓŁ W BYSZEWIE

22 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Byszewie z bożonarodzeniowym przesłaniem dla wszystkich zebranych wystąpili uczniowie, prezentując montaż słowno- muzyczny.

Dzieci w otoczeniu pięknej scenografii wprowadziły zebraną publiczność w świąteczny nastrój. Zdolni wokaliści zadbali o dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe. Jednak nie tylko wokaliści dbali o przyjemną atmosferę… Wszyscy zebrani mogli również podziwiać zdolności muzyczne naszych uczniów prezentujących wybrane kolędy i pastorałki na instrumentach muzycznych oraz talenty recytatorskie.

Dzieci miały możliwość uczestnictwa w tradycji, a przy okazji zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności na forum szkoły.

Po występach nastąpiło tradycyjne przekazanie Światełka Pokoju przez harcerzy na ręce Pani Dyrektor.

Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń z ust Pani Dyrektor oraz przedstawicieli Samorządów Uczniowskich, po których w świątecznych nastrojach wszyscy rozeszli się do sal, gdzie odbyły się spotkania wigilijne.