Uczniowie naszej szkoły wspierają WOŚP

Uczniowie naszej szkoły wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Natalia Stolińska, Paulina Grzelak, Kinga Siermińska , Patrycja Wachowska, Angelika Tomes, Kacper Czapliński, Michał Grzelak Kamil Grzelak, Julia Janczak oraz ich opiekunka p. Iwona Zawadzka pełnili funkcje wolontariuszy , zbierając pieniądze do puszek . Natomiast najmłodsi wzięli udział w festiwalu „Śpiewaj razem z misiem” – akcji towarzyszącej Wielkiej Orkiestrze. Swoimi występami, to niezwykłe wydarzenie uświetnili : Gabrysia Janczak, Julia Królak, Roksana Czajkowska, Natalia Truskolawska z kl. I z wychowawczynią p. Katarzyną Stolińską, Gabrysia Bobowska, Szymon Kaźmierczak, Kamil Grzelak, Cyprian Witulski, Szymon Iżyński , Natalka Berczyńska z kl. II z wychowawczynią p. Iwoną Zawadzką oraz uczniowie kl. III -Wiktoria Antoniewicz, Piotr Wasielewski, Adam Królak wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Ambroziak.